Společnost českých patologů
REKLAMAEuropean Society of Pathology
Úvodní stranaAktuální zprávyArchivZápisyKalendář akcíO společnostiStandardy,...DoškolováníIAPKontakty

REKLAMAbamed s.r.o. (www.bamed.cz)
Stránky časopisu (www.CSpatologie.cz)

Aktuální zprávy

Cy-TEST - samotestovací cytologické prostředí pro patology a cytotechnology
(Zveřejněno 23. 05. 2017)

Nová samotestovací (a edukační) platforma pro cytologii (gynekologickou i ostatní) s mikroskopickými cytologickými preparátyVážené kolegyně a kolegové,

v návaznosti na projekt EUROCYTOLOGY

http://www.eurocytology.eu/

rozvíjíme ve spolupráci s týmem prof. G. Bussolatiho z Padovy volně přístupné samotestovací tréningové prostředí cytologie, v němž jsou již dostupné nejrůznější moduly v anglickém jazyce. Recentně pracujeme na překladech pro ty, kteří preferují české prostředí (rozpracovány jsou moduly gynekologické cytologie se zacílením na screenery).

https://cytest.crs4.it/moodle/Zveme Vás k návštěvě stránky, vyzkoušení a dovolujeme si požádat následně o vyplnění krátkého dotazníku uživatele – tato zpětná vazba napomůže dalšímu rozvoji projektu.

Projekt směřuje k tomu, co bylo záměrem Eurocytology - oba jsou propojeny – tedy k možnosti získávání kreditů za správně absolvované testy.

Prof. MUDr. J. Dušková, CSc. FIAC, vědecká sekretářka SKC ČLS JEP

Zpět na přehled zpráv

Přidej na Seznam Přidat do mého přehledu na Google Přihlásit se k odebírání informačního kanálu (RSS)  Všechna práva vyhrazena,  Copyright © 2004-2017 Společnost českých patologů ČLS JEP